Rektorválasztás 2014

szerzõ: PTE

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma pályázatot írt ki a Pécsi Tudományegyetem rektori magasabb vezetői tisztségének betöltésére.

Tisztelt Egyetemi Polgárok!

A pályázati kiírásban megadott határidőig a Minisztériumhoz kettő pályázat érkezett be (alfabetikus sorrendben): Dr. Bódis József és Dr. Mellár Tamás pályázata. A Minisztérium a pályázatokat megvizsgálta és megállapította, hogy azok a pályázati kiírásban foglalt feltételeknek megfelelnek.

A Minisztérium a pályázati anyagokat az Egyetemnek megküldte, így a PTE rektori tisztségének betöltésére irányuló eljárás egyetemi szakasza elindult. A rektorválasztó szenátusi ülés időpontjának meghatározása a két jelölt részvételével történik.

A két jelölt jogosult a programját a szervezeti egységeknél ismertetni, kampányukat egyénileg folytatják.

A két jelölt részvételével nyilvános vitafórumra kerül sor, amelynek időpontját a jelöltek közösen határozzák meg, szabályait közösen fogadják el.

Tisztelettel:

Dr. Berke Gyula sk.